اجسام مادی یا اجسام هم فرکانس

همه چیز در دنیا و در روی زمین , در هوا , در دنیای فیزیکی و غیر فیزیکی در حال ارتعاش است و تمام این ارتعاشات را خدای بزرگ توسط قانون جذب سازمان دهی می کند  و  این شگفت انگیز است چون اگر دست ما بود نمی توانستیم آن را سازماندهی کنیم.تمام اجسام از انرژی تشکیل شده است.و دارای ارتعاش هستند.مثلا به انگشت خود نگاه کنید.چی می بینید؟قطعا جسمی به نام انگشت.اما اگر همین انگشت را زیر یک میکروسکوپ بگیریم اثری از یک جسم نمی بینیم.مجموعه ای از اتمها الکترونها پروتونها و در نهایت ریزترین ذره ای که تا به حال کشف شده یعنی کوارک.

دانشمندان هنگامی که بی نهایت به الکترون نزدیک شدند به قانونی رسیدند به نام قانون ریسمان .در این قانون به جای اینکه ذرات را جدا از هم فرض کنند آنها را مانند اجزای یک طناب به هم متصل فرض گردید,که به سرعت در حال ارتعاش هستند.و مجموع این ارتعاشات تشکیل اجسام را می دهد.حال در آزمایشات بعدی دلیل اینکه بعضی از اجسام همدیگر را جذب میکنند و در کنار هم قرار میگیرند مشخص گردید.آنها به این نتیجه رسیدند که دو جسمی که بصورت ناخودآگاه همدیگر را جذب می کنند و در کنار هم قرار می گیرند این است که آنها هم ارتعاش هستند.

نیازی نیست بفهمیم که چگونه دو جسم هم ارتعاش همدیگر را جذب میکنند ما فقط از این قانون  استفاده میکنیم. مثلا وقتی که ما تلویزیون را روشن می کنیم نیازی نیست که بفهمیم چه تغییراتی اتفاق می افتد که روشن می شود. و چگونه توسط آنتن همه مردم می توانند یک فوتبال را نگاه کنند چگونه با یک دکمه  شبکه های آن را عوض می‌کنیم. ما اصلا به این چیزها فکر نمی‌کنیم فقط از آن استفاده می کنیم .چون استفاده کردن از آن آسان است. قانون جذب هم همین‌طور است ما فقط باید یاد بگیریم که از آن  استفاده کنیم.

ادامه مطلب را در سایت زرین سورس مطالعه فرمایید


طراحی سایت بدون کدنویسی ارتعاش ,اجسام ,استفاده ,کنیم ,انگشت ,همدیگر ,ارتعاش هستند ,نیازی نیست منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره دل نوشته گلبرگ رز .ماه در آب Ay شماره تماس تهیه محصولات09334336389 انجمن پرتونگاران برتر ایران [ISPR] لوله و اتصالات مشاور املاک حیدرنژاد به تفریح drhodaee دانلود اهنگ محلی 18 سالم شده مکان های دیدنی استان قم رمز جدول صفحه۶۶ نگارش ششم شعر سرای امید با معنی اهنگ جدید جعفر به نام ترامپ transformer the last knight sitewater اهنگ شاید بشه کمرنگ از پارسالیپ حرفات نمک شدن رو زخمام دانلود آهنگ جدید سانبوی به نام زنجیر پوستربه سبک ژاپنی